اخباری درباره ی فیلم سوم پرسی جکسون، نفرین تیتان

پرسی جکسون 3 آخرین اخبار: پرسی و گروه نجات ( منظورش گراور و آنابث و تالیا هستش ) دختر و پسر هیدیز ( نیکو و بیانکا دی آنجلو) اتفاق خواهد افتاد در سال 2015! شایعه است که پرسی جکسون ۳  انتشار داده خواهد شد تا سال 2015.  همانطور که به تاریخ دقیق آن به ما مشخص نشده است .قسط 3 خواهد شد و در کتاب 3 نویسنده ریک Riordan، به درستی با عنوان نفرین تیتان است. با توجه به ویکیپدیا، پرسی جکسون 3 داستان را در این تکامل: در یک ماموریت برای نجات نیمه خون بیانکا و نیکو دی آنجلو، که کودکان از جهنم است. پرسی، آنابث، تالیا و استیفن گراور توسط یک مانتیکور حمله شده است اما توسط الهه آرتمیس و شکارچیان او را نجات داد. با این حال، آنابث می افتد بیش از یک صخره را به عنوان او تلاش می کند تا شکست هیولا. پس از آن، آرتمیس، است که توسط ارتش لوقا در حالی که در شکار برای افیوتاروس، یک هیولا گاو مار که را به سقوط از آسمان زمانی که احشاء و امعاء خود را به آتش قربانی پیشگویی شده بود دستگیر شده است. ستوان او زو تاجریزی، دختر اطلس، منجر بیانکا، تالیا و استیفن گراور در تلاش برای او را نجات دهد. پرسی، که دعوت نشده بود برای پیوستن به حزب، آنها را به شرح زیر و در نهایت گروه خود می پیوندد. آنها آنابث پیدا کردن با لوقا، و آرتمیس برگزاری تا آسمان. پرسی پس از آن طول می کشد از آرتمیس و سپس آنها را به جایگاه اصلی خود را فریب اطلس دوباره. تالیا جایگزین زو زو پس به عنوان آرتمیس دوم در خدایان "اجلاس درگذشت. القای تالیا به عنوان یک ستوان از آرتمیس تضمین می کند که او هرگز نمی رسد 16، و در نتیجه فرار از پیشگویی بزرگ و ترک پرسی به آن انجام می شود. آنها از بازگشت به اردوگاه و پرسی اطلاع نیکو در مورد مرگ بیانکا در طول سفر. نیکو سرزنش پرسی از شکست برای محافظت از خود و اجرا می شود به دور از اردوگاه. داستان با پرسی یادگیری است که هادس پدر نیکو است به پایان می رسد. پرسی جکسون 3 شایعات می گوید که نفرین تیتان ممکن است به صورت همزمان با چهارمین فیلم. لوگان لرمان که نقش شخصیت عنوانی هنوز به تایید شرکت در فیلم است. 20th قرن فاکس( اسم شرکت سازندش)  هنوز به اعلام فیلم است، اما ما را حفظ خواهد کرد شما را در آزادی بسیار پیش بینی شده است. به گوش باشید!

 

خب می دونم ترجمه داغونی بود ولی یه چیزایی میشد فهمید، این که شرکت سازندش هنوز تاریخی اعلام نکرده و این که لوگان لرمن رو هنوز به عنوان نقش اصلی مورد تاییده و همچنین شاید فیلم سوم و چهارم با هم اکران بشه، اگه این طوری بشه خیلی زمان بر خواهد بود و گمون نکنم تا سال ۲۰۱۵ بتونن تموم کنن.

اما خبر خوب اینه که طرفدارای پر و پا قرص پرسی جکسون با اصرار هایی که دارن می کنن شاید بتونن دل فیلم سازها رو راضی کنن تا طلسم تیتان رو بسازن.

اینم از خبر راجع فیلم سوم که در تاریخ ۲۶ آگوست ۲۰۱۴ منتشر شده یعنی دقیقا سه روز پیش! خوبه برای یه بارم که شده به روزیم....

/ 0 نظر / 2319 بازدید